Zapraszamy: pn-pt: 10-20 / sb: 8-15
|
|

Najlepsze zabiegi dla mężczyzn.  

Już od dawna pielęgnacja ciała i dbanie o siebie przestało być kojarzone wyłącznie z kobietami. Coraz więcej producentów kosmetyków i urządzeń przygotowuje produkty dedykowane dla Panów, co bardzo nas cieszy.  

Bosco Beauty Clinic dostrzega potrzeby mężczyzn dlatego postanowiliśmy przygotować krótki przewodnik, w którym opiszemy zabiegi najczęściej rekomendowane i wybierane przez Panów, które charakteryzują się szybkim efektami i krótkim czasem wykonania, czyli tym co Panowie wskazują jako najistotniejsze. 

Stymulatory tkankowe – to grupa nowoczesnych preparatów, służących do odbudowy struktury skóry, dzięki stymulacji komórek skóry, kolagenu i elastyny. Po zaaplikowaniu dają bardzo naturalne efekty poprawy jędrności, gęstości oraz jakości skóry, zauważalne już są od pierwszego zabiegu. Stymulatory tkankowe nie są wypełniaczami, nie powodując zwiększenia objętości tkanek twarzy, ich celem jest przywrócenie utraconych przez lata parametrów skóry. Można je stosować na różne obszary twarzy. Sam zabieg jest krótki, a efekty szybko zauważalne. 

Laseroterapia z urządzeniami Alma – niezwykle szybka i skuteczna metoda zamykania naczyń, redukcji rumienia czy przebarwień. Sam zabieg trwa krótko, jest komfortowy i bezpieczny, nie wymaga kresu rekonwalescencji, a efekty widać już po pierwszej wizycie. 

Hydrodermabrazja – oczyszcza, złuszcza i nawilża skórę jednoczenie, czyli łączy kilka elementów pielęgnacji w jednym, oszczędzając czas.  Sam zabieg jest przyjemny, relaksujący, bezbolesny, a efekt widoczny po pierwszej wizycie. 

Mikrodermabrazja korundowa – to kolejny zabieg oczyszczający, złuszczający o szybkim działaniu bez potrzeby okresu rekonwalescencji. Pierwszy zauważalny efekt to dogłębnie oczyszczony z zaskórników i zanieczyszczeń naskórek. Skóra staje się rozjaśniona, świeża, wygładzona. Zabieg dedykowany jest również skórom problematycznym, których zmiany trądzikowe zlokalizowane się głównie na twarzy, plecach i dekolcie. 

Terapeutyczny Zabieg Dyniowy – doskonały wybór przy skórach problematycznych np. z trądzikiem, zaskórnikami, przetłuszczających się. Receptura wypełniona jest mnóstwem składników aktywnych, przez co efekt czystej skóry osiągany jest w bardzo krótkim czasie . 

W Bosco Beauty Clinic bardzo mocno skupiamy się na pierwszej wizycie i rozmowie. Terapie zaczynamy od indywidualnej konsultacji i komputerowego badania skóry, a zabiegi dobieramy według potrzeb skóry i oczekiwań klienta.